Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie v súlade so zásadami súborov cookie.

Arctic Air Ultra - ochladzovač vzduchu

€ 47.13
€ 32.99 (€ 25.98 + DPH)
30%
Množstvo:ks
Model: PD006257
Očakávaná dodávka: 11 marec 2021
Poplatok za prepravu: Zadarmo
Kontakt Na sklade

Popis

"

Arctic Air Ultra- ochladzovač vzduchu

Prináša príjemné ochladenie!

✔ Spoločná sila vzdušného chladiča, zvlhčovača a čističa vzduchu robia ešte komfortnejším teplé dni!

✔ S nastaviteľnou prednou mriežkou môžete prúdenie chladivého vzduchu nastaviť tak, aby to bolo pre vás čo najpríjemnejšie

✔ Pracuje naozaj veľmi ticho, takto prístroj môžete používať aj v noci a pri jednom naplnení dokáže fungovať aj 10 hodín

Často sa vám stáva, že doma aj počas sedenia sa úplne spotíte? Máte hlučnú klimatizáciu a ventilátor len rozvíri teplý vzduch v miestnosti?

Ochlaďte sa teraz!

Arctic Air Ultra ochladzovač vzduchu zahŕňa v sebe vzdušný chladič, zvlhčovač, čistič vzduchu! Funguje s troma nastaviteľnými stupňami rýchlosti a vďaka hydro chill funkcii na všetkých stupňoch pracuje ticho. Stačí ak pridáte vodu do nádrže, ktorá je umiestnená na hornej strane prístroja a stlačiť tlačidlo a môžete vychutnávať komfortný, chladivý vzduch! Jedným naplnením prístroj dokáže chladiť aj desať hodín. Jeho ďalej rozširovaný filter sa môže vymieňať a prať. Prístroj pracuje tak ticho, že pokojne môžete zapnúť aj na noc, dokonca fungovanie prístroja signalizuje aj príjemné nočné svetlo.

S nastaviteľnou prednou mriežkou môžete kdekoľvek ochladiť miestnosť vo vašom okolí. Okrem toho, že je hospodárny, je aj priaznivý pre životné prostredie a môžete ho kdekoľvek využiť: v kancelárii, doma, prípadne aj v obytnom prívese.

Vlastnosti

Objem nádrže na vodu: 610 ml

Nočné svetlo: áno

Predný panel: vyvinutý, nastaviteľný

Filter: meniteľný, vhodný na pranie

Výkon chladenia: hydro chill technológia – dvojité chladenie

Obsah balenia

1 ks Arctic Air Ultra ochladzovač vzduchu

"

Obľúbené produkty