Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie v súlade so zásadami súborov cookie.

Hracia deka s klavírom a doplnkami 74 x 42 x 58 cm

€ 55.41
€ 38.79 (€ 30.54 + DPH)
30%
Množstvo:ks
Model: PD005104
Očakávaná dodávka: 05 marec 2021
Poplatok za prepravu: Zadarmo
Kontakt Na sklade

Popis

Hracia deka s klavírom a doplnkami 74 x 42 x 58 cm

Farebný hrádok v ríši hudby

✔ Nádherná, farebná hračka pre bábätká pre kogníciu a vývoj zmyslových orgánov

✔ S vodoodolným, mäkkým, prenosným a ľahko sa čistiacim kobercom

✔ Extra nerozbitným, bezpečným zrkadlom pre zábavu a rozvíjanie bábätka

Chcete aby vaše bábätko malo najkrajšie detstvo? Chcete aby vyrástlo na múdru, úspešnú osobu? Konečne rozmaznávanie, ktoré sa vám nevypomstí. Len sa pokojne posaďte a sledujte ako sa dieťa vrhne do pohodlného, bezpečného a 100% kamaráta pre bábätká v Krajine zázrakov!

Táto pestrofarebná, atraktívna, super zlatá hracia deka s klavírom s rôznymi spôsobmi , takto sa určite nebude nudiť. Zameriava sa na tri hlavné oblasti: sluch, zrak a všeobecnú kogníciu. Na vyvíjanie sluchu patrí „klavír“, ktorý sa môže zapnúť aj nohou, má 4 tlačidlá a 3 funkcie (klavír, hudba a hrací spôsob), môžete zapnúť aj vypnúť ako vám páči. Jej príjemný hlas, pôvabná melódia sa vkradnú do srdca bábätka! A ani vy nebudete chcieť utiecť...

Zrak vyostria extra pestré farby a hrkotajúca-otočná-pohyblivá hrazda (nie je tajomstvom, že tvorcovia sa uchádzali o cenu prvého miesta na boj o najsladšiu detskú hračku – my hlasujeme tiež na ňu). Za vhodné vyvíjanie všeobecnej kognície zasa (za vyvíjanie sluchovej a zrakovej vlastnosti, ktoré udrú viac múch jednou ranou) patrí aj detské zrkadielko, ktoré je v plnej miere nerozbitné a dokonale bezpečné.

Bábätko sa môže bez obáv pozerať v zrkadle, môže sa zoznámiť so svojím vzhľadom. Medzitým bábätko na pár minút môžete pokojne nechať osamote, určite si nevie ublížiť ani sebe ani okoliu. Hračka ja vodoodolná, a ľahko sa čistí, aby ste s ňou mali čo najmenej problémov. Doplnky ku kobercu sú veľmi ľahké, kedykoľvek ju pohodlne môžete zobrať so sebou aj na cesty. Dieťa utíši známy hlas a pohľad, keď musí spať na cudzom mieste.

Vlastnosti

Rozmery: 74 x 42 x 58 cm

Vek: 0-6 mesiacov

Farba stojanu: fialová

Napájanie: 2 ks AA batérie (nie sú súčasťou)

Materiál: textil, matrac, plast

Vodoodolnosť: áno

Obsah balenia

1x hracia deka

4x hrkálka z plastu

1x zrkadlo

1x klavír so 4 klávesmi

Obľúbené produkty