Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie v súlade so zásadami súborov cookie.

Magnetická čierna sieťka proti hmyzu - 200x100 cm

€ 16.84
€ 11.79 (€ 9.28 + DPH)
30%
Množstvo:ks
Model: PD000274
Očakávaná dodávka: 20 apríl 2021
Poplatok za prepravu: Zadarmo
Kontakt Na sklade

Popis

Magnetická čierna sieťka proti hmyzu, zatváranie pomocou 9 magnetiek, 200x100 cm

Neželaní hostia zostanú vonku!

✔ 200x100 cm, jej inštalácia je veľmi ľahká pre hocikoho

✔ S 19 ks výbavou

✔ Zatvára sa pomocou 9 magnetiek

Nevedeli ste sa dočkať aby sa konečne vyčasilo a mohli otvoriť záhradnú sezónu? Opekanie dobrôt, rozhovory trvajúce do včera alebo len oddych s dobrou knihou v záhradnej hojdačke či pozorovanie hviezd zo závesného kresla. Ale, rovnako to platí aj keď nemáte záhradu, len príjemný balkón či terasu, kde chcete stráviť viac času, alebo len nechať otvorené dvere, aby čerstvý vzduch prešiel celým bytom.

S týmto spolu sa však objavia aj nepríjemní a nepozvaní hostia, ktorí vás budú milovať, ale nie je isté, že aj vy opätujete túto lásku vďaka nepríjemnému svrbeniu.

Avšak existuje na to riešenie! Sieťka proti hmyzu je vybavená s magnetkami, ktorá len toho pustí, koho vy chcete mať v byte/dome!

Nepustí dnu komáre, chrobáky a iný dotieravý hmyz. A ak máte plné ruky s dobrotami a nápojmi pripravené na stretnutie s priateľmi či rodinou, ani to nebude problém, pretože sieťku viete otvoriť aj bez pomoci rúk. Popritom sa nemusíte obávať ani o domácich miláčikov, že ich musíte neustále púšťať von, a potom zasa dnu, pretože bez problému sa môžu prechádzať a 2 strany sieťky sa za nimi s dokonalou presnosťou uzatvoria.

Jej inštalácia je veľmi jednoduchá pre hocikoho a v prípade potreby, pôvodný 200x100 cm rozmer sieťky viete zastrihnúť na takú veľkosť akú potrebujete. Môžete ju nainštalovať buď na dvere, alebo na okno, v jej celkovej dĺžke sa zapína na 9 bodoch a chráni pred inváziou.

Môžete ju používať kdekoľvek, doma, na chate, v karaváne, v letnej kuchynke a nedovoľte aby malé no o to väčšiu nepríjemnosť spôsobujúce tvory pokazili náladu a prívod čerstvého vzduchu do vášho domu, alebo kdekoľvek, kde sa práve nachádzate!

Vlastnosti:

Rozmery: 200 x 100 cm

Farba: čierna

Zapínanie: s magnetkami

Zatváranie na 9 bodoch: áno

Obsah balenia:

2 pruhy sieťky proti hmyzu

9 ks suchý zips

10 ks klince na upevnenie

Obľúbené produkty