Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie v súlade so zásadami súborov cookie.

Paint roller sada maliarskeho valčeka so zásobníkom na farbu

€ 31.70
€ 22.19 (€ 17.47 + DPH)
30%
Množstvo:ks
Model: PD003826
Očakávaná dodávka: 05 marec 2021
Poplatok za prepravu: Zadarmo
Kontakt Na sklade

Popis

Maliarsky valček so zásobníkom na farbu - čierna

✔ Už viac neuvidíte na podlahe kvapky od farby

✔ Šetrí s farbou, rovnomerne natiera, zaručuje ľahšiu prácu

✔ 4-krát rýchlejší, presnejšie s ňou viete maľovať, než s klasickým štetc

Ak ste už maľovali, hlavne viac než 1-krát, tak veľmi dobre viete čo všetko to so sebou prináša a akú únavnú procedúru musíte zakaždým odviesť.

Dexterova izba len na filmoch vyzerá dobre a môže sa zdať, že jej postavenie je jednoduché, ale nebolo, všetko zakryť a zalepiť, aby určite neboli od farby nábytky, podlaha, skrátka všetko to čo je prinútené ostať v izbe počas maľovania. S týmto jedinečne vynoveným maliarskym valčekom bude pre vás maľovanie spásou!

Vďakazabudovanému zásobníku na farbu, ušetríte mnoho času a peniaze, navyše sa môžete šetriť od zbytočných a namáhavých pohyby, pretože sanemusíte počas maľovania zohýbať, aby ste znova a znova namočili maliarsky valček do nádoby s farbou, a potom to odkvapkať, aby nebolo všetko od farby, ale ani vtedy nemôžete byť úplne istý, že sa to nestane.

Je na čase skoncovať s týmto problémom a vziať si to do vlastných rúk!

Nech je reč o veľkej rekonštrukcii, alebo len o oprave menších detailov, nesklamete sa ak použijete tento kompaktný maliarsky valček pozostávajúci z viacerých častí! Valček zabezpečuje dokonalé krytie bez škvŕn a bez kvapiek od farby. S týmto príslušenstvom už viac nemusíte zakryť nábytky a podlahu, navyše ani celý váš deň nemusíte obetovať! Pracujte rýchlo a profesionálne bez príprav!

Do zásobníka môžete naraz naliať aj 1 liter farby. Takto počas maľovania s inovatívnym valčekom a dávkovačom postupne a rovnomerne, s presnosťou stroja, môžete nanášať farbu na stenu, bez toho aby ste pokvapkali podlahu.

Vo vašej práci vo veľkom pomôže aj 73 cm násada k valčeku, s ktorou aj ďaleké, ťažko dostupné miesta môžete pohodlne dočiahnuť. Keď skončíte, valček len jednoducho podržte pod prúdom tečúcej vody a vymyte zvyšok farby.

Vlastnosti

Materiál: umelá hmota, hliník

Rozmer valčeka: 19 x 9 x 20 cm

Dĺžka nástavca: 73 cm

Dĺžka valčeka spolu s nástavcom: 79 cm

Obsah zásobníka: 1 liter

Použitie: môže sa prať v prípade farieb na báze s vodou

Farba valčeka: čierna

Obsah balenia:

1 ks maliarsky valček s nádržou

1 ks valček na maľovanie rohov

1 ks hliníkov nástavec

1 ks 800 ml odmerka

Obľúbené produkty