Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie v súlade so zásadami súborov cookie.

Shiatsu – masážny vankúš na krk aj chrbát 

€ 28.56
€ 19.99 (€ 15.74 + DPH)
30%
Množstvo:ks
Model: PD003340
Očakávaná dodávka: 21 január 2021
Poplatok za prepravu: € 6.33
Kontakt vypredaný

Popis

Shiatsu – masážny vankúš na krk aj chrbát 

Máte v rukách tisícročnú japonskú vedomosť.

✔ Uvoľní boľaví a stuhnutá sval

✔ Bude to osvieženie pre krk, chrbát a povzbudí aj v nohách krvný obeh

✔ Bude to ozajstné vykúpenie

Bude to ozajstné vykúpenie unavenému, a opotrebovanému telu. Iste poznáte ten pocit, keď prídete domov po jednom únavnom a vyčerpávajúcom dni a všade vás to bolí. Či vykonávate stojaciu alebo sedaciu prácu, alebo ste náhodne urobili zlý pohyb, prespali krk dobre by vám padlo premasírovanie boľavých svalov.

Tento termoterapický vankúš vám v dokonalej relaxácii ponúka ozajstné vykúpenie pre vaše telo. Masážny vankúš uvoľní spevnené a unavené svaly a ukončí bolesť krku. Objavte silu japonskej shiatsu masáže a vďaka malému ale dôrazne silnému výstupu vždy sa zameriava na problematické miesta ako je krk, plecia, chrbát, driek - môžete ju dať na hociktorú časť vášho tela, bude sa venovať bolesti a vynikajúco uvoľní problematické oblasti.

Bude to zaručené osvieženie krku, chrbta, trupu, bruchu, alebo nohe. Stuhnuté svaly sa uvoľnia a bolesť ustúpi za pár minút.

4 točiace masážne hlavice v dvoch smeroch masírujú, čo pripomína shiatsu masáž prstami. Používanie vankúša maximálne ukľudní telo rovnako ako aj dušu. Vďaka ľahkému a malému vzhľadu ju môžete zobrať hocikde, a po jej vyskúšaní ju aj zoberiete. Môžete ju používať počas práce, v plnej miere vás uvoľní a pomôže v lepšej koncentrácii. Navyše používaním produkuje aj hormón šťastia, čím môžete mať duševné nadšenie celý deň.

Potrebujete od toho lepšie?

Vlastnosti

Dĺžka zapaľovacieho kábla: 130cm

Dĺžka kábla: 140cm

Miery: 31x18x8,5cm

AC adapter: 100-240V

Výkon: 20W

AC vstupný prúd: 1,5-2,0

DC vstupné napätie: 12V

Mechanický: áno

Materiál: Umelá hmota, tkanina

Obľúbené produkty