Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie v súlade so zásadami súborov cookie.

EasyChef 1700W teplovzdušná fritéza s digitálnym displejom a kapacitou 3,2l

€ 127.13
€ 88.99 (€ 70.07 + DPH)
30%
Množstvo:ks
Model: PD004411
Očakávaná dodávka: 05 marec 2021
Poplatok za prepravu: Zadarmo
Kontakt Na sklade
Označenie výrobcu: 2021-03-01

Popis

EasyChef 1700W teplovzdušná fritéza s digitálnym displejom a kapacitou 3,2l

Smažte zdravo, bez oleja a masti!

✔ Smaženie môžete vyriešiť zdravo a bez oleja

✔ S digitálnym displejom, môžete si vybrať zo 6 nastaviteľných programov

✔ Funguje s technológiou vysokej rýchlosti cirkulácie vzduchu, s touto fritézou vám už nebude teplo v kuchyni

Ani vy nemáte radi jedlá plné masti či oleja? Chcete viesť zdravý stravovací a životný štýl? Prvoradé je zdravie – pomocou pekáča bez oleja a bez pridania masti, čiže potraviny v nej môžete pripravovať oveľa zdravším spôsobom, nech je reč o hranolkách či menších mäsitých jedlách.

EasyChef bude vašim dokonalým partnerom na ceste k zdravému životnému štýlu. Oproti klasickým olejovým fritézam už nemusíte míňať litre oleja k pripravovaniu jedál a nemusíte sa ani starať o použitý kuchynský olej. Nebude mať vplyv len na vaše zdravie, ale ušetrí vám aj peniaze a čas, keďže jeho čistenie bude oveľa jednoduchšie.

Môžete si vybrať medzi programami podľa vašej nálady, nech je reč o tradičných jedlách alebo chcete pripraviť skvelé novinky. Vďaka digitálnemu displeju môžete ľahko nastaviť požadovaný program, jeho používanie je veľmi ľahké a poskytujeme aj používateľskú príručku. V pestrosti pripravených jedál zasa napomáha technológia cirkulácie vzduchu.

V týchto moderných olejových fritézach sa pečenie uskutočňuje v uzatvorenom systéme, takže teplý vzduch a ohrievací vplyv pekáča sa nepocíti v miestnosti. Toto prakticky znamená, že kuchyňu nezahrieva, takže jeho používanie je v lete výslovne príjemné. Smažte zdravo bez oleja a masti s ešte intenzívnejšími chuťami než doteraz! Ale keď ste len teraz začali s trikmi zdravej kuchyne, aj v tom prípade je pre vás táto fritéza vynikajúcou voľbou. Vhodný aj ako darček.

Vlastnosti

Povrch: studený na hmat

Počet programov: 6

Časovač: 30 minútový

Regulácia stupňa: 80° C – 200°C

Kapacita: 3,2 l

Príkon: 1700W

Obľúbené produkty