Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie v súlade so zásadami súborov cookie.

Ranger USA trojdielna majstrovská, multitoolsada: príklepová vŕtačka 1300 W, uhlová brúska 1300 W, priamočiara píla 1000 W

€ 144.27
€ 100.99 (€ 79.52 + DPH)
30%
Množstvo:ks
Model: PD004623
Očakávaná dodávka: 21 január 2021
Poplatok za prepravu: € 9.61
Kontakt Na sklade

Popis

Ranger USA trojdielna majstrovská, multitoolsada: príklepová vŕtačka 1300 W, uhlová brúska 1300 W, priamočiara píla 100 W

Staňte sa aj vy jedným okamihom kutilom! A k sa ste doteraz nemali ani jedno náradie, teraz môžete získať všetko, či by ste len potrebovali pri kutilských prácach!

✔ Sada obsahuje 34 kusov náradia, aby ste mali všetko po ruke

✔ Najdôležitejšie domáce náradia v jednej sade

✔ Výkonná ručná sada pre kutilských majstrov

Radi majstrujete, no nebaví vás, že všetky dôležité náradia musíte zvlášť kupovať? My vám pomôžeme s týmto problémom, s touto kvalitnou Ranger USA trojdielnou sadou, ktorá obsahuje: príklepovú vŕtačku, uhlovú brúsku a priamočiaru pílu. Spomínané, posledné, náradie charakterizuje nízka vibrácia, kompaktný rozmer a ľahké ovládanie. Vďaka jej ergonomickej konštrukcii, perfektne sedí v ruke a 1000 W výkonný motor popasuje aj s ťažkými úlohami. Vykonáva presnú a spoľahlivú prácu v masívnom riešení na zníženej frekvencii hluku.

Elektrická vŕtačka je vysoko kvalitná, vo svojej sérii vynikajúca, vyčnievajúca nová generácia. Je tichšia než jej partneri a jeho užívateľovi zaručuje ľahšie a bezpečnejšie držanie. Vhodná aj na vlhké, úzke miesta. Taktiež si poradí v ktorejkoľvek dielni, aj pripojením do elektrickej siete.
Brúska je zasa schopná na rezanie jemnejších oceľových, hliníkových a medených dosiek, alebo na rezanie tenkých a mäkkých stavebných materiálov. Ďalej si poradí aj so syntetickými živicami, s vinylovou doskou a s fenolovou živicou. S touto sadou vám si už nemusíte lámať hlavu pri výbere vhodnej a základnej majstrovskej sady a to všetko kvalitným riešením od spoľahlivej značky. Našim vytýčeným cieľom bolo, aby sa v jednej sade rýchlo sprístupnili tie kvalitné a trvácne náradia, ktoré môžu byť dôležité pri domácich prácach a jej funkcie sú nevyhnutné pri bežných prácach vo vašom dome.

Kufríkové riešenie zasa zaručuje praktický ukladací priestor, všetko nájdete na jednom mieste spolu s 34 kusovou výbavou. Navyše, ak ste doteraz nemali poriadne náradia, teraz môžete mať všetko v jednom, čo len potrebuje ten, kto vlastnoručne chce vo svojom dome udržať v poriadku, vynoviť staré ale ešte použiteľné veci či nábytky. Od teraz vám už nič nebude brániť v ceste ak budete chcieť brúsiť, vŕtať či píliť alebo zatúžite robiť inú kutilskú prácu.

Vlastnosti

Príklepová vŕtačka, priemer rýchloupínacej koruny: 13mm

Príklepová vŕtačka, počet otáčok: 1900/2800rpm

Príklepová vŕtačka, príkon: 1300W

Príklepová vŕtačka, napätie: 230V-50 Hz

Uhlová brúska, priemer valca: 115mm

Uhlová brúska, napätie: 230V-50Hz

Priamočiara píla, hĺbka rezu: 55mm

Priamočiara píla, počet otáčok: 3000 rpm

Priamočiara píla, príkon: 1000W

Priamočiara píla, napätie: 230V-50Hz

Obsah balenia

1 ks kufrík

1 ks užívateľská príručka

2 ks rukoväť

9 ks vrták

1 ks prídavná rukoväť

6 ks bitová hlavica

4 ks brúsny kameň

3 ks uhlové kefa

1 ks kľúč na rezný kotúč

1 ks rezný kotúč

3 ks uhlová kefa

1 ks predlžovacia tyč

1 ks kľúč na skľučovadlo

1 ks imbus kľúč

1 ks meter

1 pár rukavíc

Obľúbené produkty