Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie v súlade so zásadami súborov cookie.

Teleskopická gumová metla

€ 32.27
€ 22.59 (€ 17.79 + DPH)
30%
Množstvo:db
Model: PD007512
Očakávaná dodávka: 19 apríl 2021
Poplatok za prepravu: Zadarmo
Kontakt Na sklade

Popis

Teleskopická gumová metla

Nielen metla bosoriek je magická

✔ Keď potrebujete superrýchle a účinné riešenie – lebo nie všetko je len o veľkom upratovaní

✔ Odporúča sa najmä do domácností s domácimi zvieratami: rýchlo s ňou zhrniete srsti hoci aj každý deň, aby ste udržali doma poriadok

✔ Teleskopická rukoväť vás ušetrí od zohýnania

Je dôležitá čistota a poriadok – ale kto by chcel vyťahovať vysávač každý deň? Ak sa nechcete trápiť s ťažkým delostrelectvom, ale len potrebujete jeden účinný nástroj na lokálne čistenie, tak nehľadajte ďalej, táto teleskopická gumová metla je to, na čo myslíte!

Drobnochovatelia veľmi dobre vedia, aké to je, keď človek vynechá len jeden deň upratovania po svojich miláčikoch. V takom prípade je najlepšie keď vytiahnete gumovú metlu, veď robota je s ňou oveľa ľahšia a rýchlejšia, ako zložiť vysávač, nemusíte sa trápiť s vedením a jej každodenné používanie po zakúpení vám nebude stáť ani cent.

Pomocou gumových štetín si zrolujete na koberci alebo na podlahe rozsypanú srsť, vlasy, prach a iné nečistoty a doslova raz-dva budete so všetkým hotový. Jej teleskopická rukoväť je ohľaduplná na váš driek, ušetrí od unavujúcich zohýnaní ; z 60 cm dĺžky s jedným pohybom vykúzlite 120 cm.

Keďže sa rozprávame o čističi s gumovou hlavou, smelo ju môžete používať aj vtedy, ak s ňou chcete vyliatu vodu zhrnúť na dlaždici či umyť miestnosť. Ale môžete ju vyskúšať hoci aj na čistenie sklovitých povrchov - v tejto úlohe teleskopická rukoväť sa vám dobre zíde!

Pošlite ju do služby vedľa vašich zvierat, do kúpeľne, kuchyne, záhrady, na terasu alebo na okolie bazénu a nebudete sklamaný z výsledku!

Vlastnosti

Rozmery: 39 x 60, 30 x 120 cm

Teleskopická: áno

Materiál: umelá hmota, guma

Farba: zelená-čierna

Obsah balenia

1x teleskopická gumová metla

Obľúbené produkty