Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie v súlade so zásadami súborov cookie.

Ultra Vision slnečné okuliare (čierne šošovky)

€ 12.84
€ 8.99 (€ 7.08 + DPH)
30%
Množstvo:ks
Model: PD000318
Očakávaná dodávka: 19 apríl 2021
Poplatok za prepravu: Zadarmo
Kontakt vypredaný

Popis

Ultra Vision slnečné okuliare, ktoré môžete nasadiť na dioptrické okuliare

Štýlová ochrana aj pre ľudí s okuliarmi!

Aj pre osoby s okuliarmi

Zaručuje optimálnu ochranu

Chránia oči aj z boku

NEBEZPEČNE SLNEČNÉ ŽIARENIE

Ak nosíte okuliare, pravdepodobne ste už uvažovali nad tým, aké dobré by bolo v lete proti oslepujúcemu svetlu nosiť slnečné okuliare. Toto ste doteraz mohli len ťažko zrealizovať, pretože bežné okuliare sú dioptrické. Čo by ste povedali na také riešenie, s ktorým by ste mohli ochrániť oči od škodlivých slnečných lúčov tak, že popritom by ste sa nemuseli zriecť ostrého videnia?

BEZPEČIE POČAS ŠOFÉROVANIA

Podľa štatistík takmer každú siedmu autonehodu zapríčiní oslňujúce svetlo. Mnohokrát nepostačia ani tienidlá a fólie. Prečo by ste riskovali tragédiu, keď odteraz tomuto môžete predísť? Ultra Vision okuliare znížia oslňujúce účinky slnka, takto budete môcť vždy včas reagovať na udalosti vo vašom okolí a môžete bezpečne šoférovať aj vo svetle. V každej situácii zaručuje dokonalý pôžitok z videnia a chráni od škodlivých lúčov. Vďaka dizajnu chráni aj oči aj z boku.

REVOLUČNÁ INOVÁCIA: Môžete ich nasadiť na vlastné dioptrické okuliare Ultra Vision môžete nosiť aj nad vlastnými okuliarmi, takto budete vždy dokonale vidieť, dokonca aj vaše oči budú chránené. Vďaka špeciálnemu tvaru sa môžu ľahko nasadiť na akékoľvek okuliare.

VIACÚČELOVÉ VYUŹITIE

Slnečné okuliare, ktoré sa môžu nosiť aj na vlastných okuliaroch môžete využiť nielen pri šoférovaní, ale aj pri iných aktivitách: ideálne na výlet, bicyklovanie, kúpalisko a iné voľnočasové aktivity. Odporúčame pre rybárov, poľovníkov a pre také osoby, ktoré pracujú vonku.

ŠTÝLOVÝ VZHĽAD

V minulosti okuliare, ktoré sa dali nasadiť na vlastné okuliare neboli estetické. Dizajnéri Ultra Vision však vyvinuli taký dizajn, ktorý zaručuje módny vzhľad, takto sa nemusíte báť toho, že sa vás vaše okolie vysmeje. Pohodlné, ľahké nosenie, smelo môžu nosiť ženy aj muži.

VÝHODNÁ CENA

Dioptrické, respektíve samozafarbovacie okuliare sú veľmi drahé. Navyše neplatíte len za sklá, ale aj za rám aký si vyberiete. Navyše, ak sa vám zhorší zrak musíte zakaždým kupovať nové. Za Ultra Vision nemusíte ani z ďaleka toľko zaplatiť.

Vlastnosti

Nosenie: unisex

Vhodný na šoférovanie: áno

Obľúbené produkty