Používaním našej webovej stránky súhlasíte s používaním súborov cookie v súlade so zásadami súborov cookie.

Umelá tráva na stenu 50 x 50 cm

€ 25.30
€ 17.71 (€ 13.94 + DPH)
30%
Množstvo:ks
Model: PD005744
Očakávaná dodávka: 20 apríl 2021
Poplatok za prepravu: Zadarmo
Kontakt vypredaný

Popis

Umelá tráva na stenu 50 x 50 cm

Zahaľte sa do zelena!

✔ Vyzerá úplne ako pravý trávnik, ale nevyžaduje starostlivosť

✔ Skvele vyzerá na stenách či na plotoch

✔ Odolná voči UV žiareniu a počasiu, je vyrobený z recyklovanej umelej hmoty

Chýba vám zeleň z vášho prostredia ale nemáte čas na neustále udržiavanie trávnika?

Ukážeme vám šikovný trik, s ktorým sa bez problémov môžete dostať k harmonickej zelenina stenu domu, na bránu na bok terasy či dokonca aj do interiéru!

S týmito ľahkými panelmi s umelým trávnikom môžete vytvoriť takú stenu a s takými rozmermi pre akú sa vy rozhodnete, a ktorá rovnako dobre ustojí v interiéri ako aj v exteriéri a popritom nevyžaduje žiadnu údržbu, stačí ak občas umyjete hadicou alebo handrou ak sa trošku zapráši.

Umelý trávnik je vyrobený z recyklovanej umelej hmoty, ktorý je nielen ekologický, ale aj odolný: neuškodí mu ani počasie ani UV žiareniea nevypúšťa zo seba otravné látky. Panely môžete spojiť, takto za krátky čas môžete poskladať vlastný trávnik na stenu!

Umelá rastlina má takú jasnú farbu a prirodzený vzhľad, že zaručene pritiahne pozornosť každej návšteve, ktorá k vám zavíta a medzitým si aj vy môžete v zime aj v lete vychutnať skvelý zážitok, ktorý vám tento trávnik poskytne, bez toho aby ste ho museli polievať, strihať a zametať. Vyzdobte stenu domu, ochráňte terasu, záhradu od zvedavých pohľadov, alebo pridajte trošku farby k sivým múrom vo vnútri domu s týmto rafinovaným riešením!

Vlastnosti

Rozmer panela: 50 x 50 cm

Materiál: umelá hmota

Obsah balenia

1 ks panel z umelej hmoty

Obľúbené produkty